• 20 kwietnia 2018 r. – Filharmonia Lubelska, Lublin

Prawykonanie Koncertu fortepianowego „Jasnowidzący z Lublina” Mikołaja Hertla
Dyrygent: Przemysław Fiugajski, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej

  • 10 kwietnia 2018 r. – Kirgiski Uniwersytet Narodowy, Biszkek

W programie: F. Chopin, I.J. Paderewski, K. Szymanowski, M. Weinberg 

  • 15 stycznia 2018 r. – Aula Nova, Poznań

„Pianiści u Paderewskiego”, w programie: L. van Beethoven, F. Chopin, A. Ginastera, M. Weinberg

2017

  • 26 października 2017 r. – Politechnika Poznańska, Poznań

Recital z wiolonczelistką, Zofią Łodygowską
W programie: F. Chopin, J. Brahms, M. Ravel, A. Piazzolla

  • 16 października 2017 r. – Akademia Muzyczna, Łódź

K. Szymanowski – Symfonia koncertująca op. 60
Dyrygent: Warcisław Kunc, Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej w Poznaniu

  • 9 października 2017 r. – Aula Nova, Poznań

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018
W programie: K. Szymanowski – Symfonia koncertująca op. 60
Dyrygent: Warcisław Kunc, Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej w Poznaniu

  • 30 czerwca 2017 r. – Politechnika Poznańska, Poznań

W programie: Chopin, Liszt

  • 18 maja 2017 r. – Aula Nova, Poznań

W programie: Chopin

  • 7 kwietnia 2017 r. – Aula Nova, Poznań

W programie: J. Brahms – II Koncert fortepianowy B-dur op. 83
Dyrygent: Adam Domurat, CoOperate Orchestra

  • 27 marca 2017 r. – Nanyang Academy of Fine Arts, SIngapur

Warsztaty pianistyczne i wykład pt. „Legato and its consequences in 24 Etudes by Fryderyk Chopin”

  • 26 marca 2017 r. – Shaw Symphony Stage, Singapur

W programie: F. Chopin

  • 24 marca 2017 r. – Kioi Hall, Tokio

W programie: W. A. Mozart – Koncert fortepianowy c-moll K. 491
Dyrygent: Mitsuyoshi Oikawa, Mozart Virtuoso Orchestra

  • 20 lutego 2017 r. – Akademi Muzyczna, Poznań

Wykład pt. „Etiudy Fryderyka Chopina” podczas sesji naukowej „Wokól Chopina”

2016

  • 15 grudnia 2016 r. – Akademia Muzyczna, Katowice

Wykład pt. „Wartości artystyczne i estetyczne w wybranych utworach Mieczysława Weinberga. Wpływy kulturowe i biograficzne”

  • 14 grudnia 2016 r. – Akademia Muzyczna, Katowice

W programie: Weinberg

  • 2 grudnia 2016 r. – Filharmonia Sudecka, Wałbrzych

W programie: Faure, Szostakowicz
Koncert kameralny z Wratislavia Ensemble (Rafał Zambrzycki-Payne-I skrzypce, Dorota Graca – II skrzypce, Tomasz Kulisiewicz – altówka, Bożena Papała – wiolonczela)

  • 14 września 2016 r. – Festiwal Pianistyki Polskiej. Słupsk

W programie: M. Hertel – Concerto polacco (prawykonanie światowe)
Dyrygent: Bohdan Jarmołowicz, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica

  • 6 sierpnia 2016 r. – Theater Guolanyin, Kanton (Chiny)

W programie: Beethoven, Chopin, Liszt, Debussy

  • 31 lipca 2016 r. – Wuxi Art Theater, Wuxi (Chiny)

W programie: Beethoven, Chopin, Liszt, Debussy

  • 23 lipca 2016 r. – Nanjing Arts University, Nankin (Chiny)

W programie: Beethoven, Chopin, Liszt, Debussy

  • 15 lipca 2016 r. – KongQu Opera, Suzhou (Chiny)

W programie: Beethoven, Chopin, Liszt, Debussy

  • 8 lipca 2016 r. – KongQu Opera, Suzhou (Chiny)

W programie: Beethoven, Chopin, Liszt, Debussy

  • 14 maja 2016 r. – Shaw Symphony Stage, Singapur

W programie: Chopin

  • 31 marca 2016 r. – Dworek Chopina, Duszniki-Zdrój

W programie: Chopin

  • 13 stycznia 2016 r. – Aula Nova, Poznań

W programie: Bach, Beethoven, Chopin, Rachmaninow

2015

  • 18 września 2015 r. – Pałac Radziwiłłow, Antonin

Recital w ramach Festiwalu „Chopin w barwach jesieni”
W programie: Chopin, Schumann, Liszt

  • 12 września 2015 r. – Teatro Reale, Mozna (Włochy)

Recital z klarnecistką,  Barbarą Borowicz
W programie: Weber, Chopin, Poulenc, Ginastera

  • 10 września 2015 r. – Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, Słupsk

Recital w ramach 49-go Festiwalu Pianistyki Polskiej
W programie: Chopin

  • 29 sierpnia 2015 r. – Zhangjiagang Grand Theater, Zhangjiagang (Chiny)

W programie: Chopin oraz arie G. F. Heandla, W. A. Mozarta, P. Tostiego

  • 23 sierpnia 2015 r. – Wuxi Grand Theater, Wuxi (Chiny)

W programie: Chopin, Liszt, Debussy, Ginastera

  • 9 sierpnia 2015 – Muzeum K. I. Gałczyńskiego, Leśniczówka-Pranie

W programie: Bach, Chopin, Liszt, Debussy, Szymanowski

  • 26 czerwca 2015 – Aula Nova, Poznań

Recital w ramach przewodu doktorskiego
W programie: Weinberg

  • 12 kwietnia 2015 – Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej, Lusowo

Koncert kameralny z Katarzyną Hołysz
W programie: Chopin, Moniuszko, Nowowiejski, Szymanowski, Strauss

  • 26 marca 2015 – AM w Poznaniu

Koncert kameralny z Dorotą Warcabą, Katarzyną Szydłowską, Tomaszem Citakiem i Łukaszem Dziedziakiem
W programie: Weinberg

2014

  • 11 grudnia 2014 – AM w Poznaniu

W programie: Weinberg

  • 8 grudnia 2014 – UMFC, Warszawa

W programie: Weinberg (polskie prawykonanie)

  • 6 grudnia 2014 – Muzeum Prokofiewa, Moskwa

W programie: Weinberg

  • 21 września 2014 – Filharmonia Wrocławska

Koncert kameralny z zespołem Vratislavia Ensemble
W programie: Szostakowicz, Bartok

  • 19 września 2014 – Filharmonia Sudecka, Wałbrzych

Koncert kameralny z zespołem Vratislavia Ensemble
W programie: Szostakowicz, Bartok

  • 13 września 2014 – Festiwal „Muzyczne Przestrzenie”, Dobrzyca

Koncert kameralny z Katarzyną Budnik-Gałązką, Bogumiłą Dziel-Wawrowską oraz Januszem Wawrowskim
W programie: Nowakowski, Brahms, Bruch

  • 12 września 2014 – Festiwal „Muzyczne Przestrzenie”, Szamotuły

Koncert kameralny z Katarzyną Budnik-Gałązką, Bogumiłą Dziel-Wawrowską oraz Januszem Wawrowskim
W programie: Nowakowski, Brahms, Bruch

  • 3 sierpnia 2014 – Festiwal „W Krainie Chopina”, Koczargi Stare

W programie: Liszt, Schumann, Chopin

  • 29 czerwca 2014  – Shaw Symphony Stage, Singapur

W programie: Beethoven, Liszt, Chopin, 

  • 4 maja 2014 – Pałac w Wojanowie

Koncert kameralny z Benedictem Kloecknerem
W programie: Chopin

  • 1 maja 2014 – Pałac w Wojanowie

Koncert kameralny z Januszem Wawrowskim, Jirim Kabatem oraz Benedictem Kloecknerem
W programie: Brahms

  • 24 kwietnia 2014 – Studio Classic Radia Lublin

W programie: Bach, Brahms, Szymanowski, Nikodemowicz (prawykonanie światowe)

  • 28 marca 2014 – Filharmonia Szczecińska

Dyrygent: Paweł Przytocki, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Szczecińskiej
W programie: C. Ph. E. Bach – Koncert klawiszowy D-dur Wq 43/2 

2013

  • 13 grudnia 2013 – Filharmonia Świętokrzyska, Kielce

Dyrygent: Jacek Rogala, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej
W programie: K. Szymanowski – Symfonia koncertująca op. 60

  • 24 października 2013 – Teatr Wielki, Podgorica

Dyrygent:Grigorij Krasko, Narodowa Orkiestra Czarnogóry
W programie: F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll op. 21

  • 12 lipca 2013 – Sala Koncertowa, Qingdao

W programie Chopin

  • 8 lipca 2013 – Uniwersytet Artystyczny, Nanjing

W programie: Scarlatti, Beethoven, Rachmaninow, Szymanowski, Paderewski, Chopin

  • 30 czerwca 2013 – Teatr Towarzystwa Francuskiego, Singapur

W programie: Scarlatti, Beethoven, Rachmaninow, Szymanowski, Paderewski, Chopin

  • 22 marca 2013 – Sala koncertowa ZSM, Płock

Dyrygent: Jakub Chrenowicz, Płocka Orkiestra Symfoniczna
W programie: E. Grieg – Koncert fortepianowy a-moll op. 16

  • 16 marca 2013 – Kaplica Parafii pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej, Dąbrówka

Kwartet smyczkowy Anova
W programie: Skriabin, Dvořak, Chopin

  • 7 marca 2013 – Sala koncertowa MBP, Środa Wielkopolska

Kwartet smyczkowy Anova
W programie: F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll op. 21

  • 3 marca 2013 – Aula Nova, Poznań

Kwartet smyczkowy Anova
W programie: F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll op. 21

  • 24 lutego 2013 – Kraków Plaza

Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
W programie: F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll op. 21

  • 22 lutego 2013 – Poznań Plaza

W programie: Chopin

2012

  • 22 grudnia 2012 – Teatr im. H. Wieniawskiego, Szczawno-Zdrój

Recital z Anną Marią Staśkiewicz
W programie: Beethoven, de Falla, Franck, Bartok, Lutosławski

  • 21 listopada 2012 – International Concert Committee, Al-Khobar

Recital z Bartoszem Worochem
W programie: Ravel, Haydn, Prokofiew, Skriabin, Elgar

  • 12 listopada 2012 – Aula Nova, Poznań 

W programie: Beethoven, Chopin, Skriabin, Liszt, Ginastera

  • 26 września 2012 – Filharmonia Lubelska

Recital z Bartoszem Worochem
W programie: Prokofiew, Ravel, Weinberg, Nikodemowicz

  • 23 czerwca 2012 – Kościół pw. Św. Uszuli Ledóchowskiej, Dąbrówka

W programie: Beethoven, Chopin, Szymanowski, Rachmaninow, Ginastera

  • 30 kwietnia 2012 – Sala dei Medaglioni, Rzym

W programie: Szymanowski

  • 29 kwietnia 2012 – Sala dell' Immacolata, Rzym

W programie: Beethoven, Chopin, Szymanowski, Rachmaninow, Ginastera

  • 16 marca 2012 – Filharmonia Koszalińska

Dyrygent: Ruben Silva, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Koszalińskiej
W programie: K. Szymanowski – IV Symfonia koncertująca op. 60

2011

  • 24 listopada 2011 – Studio Classic Radia Lublin

Recital z Bartoszem Worochem
W programie: Bach, Mozart, Szymanowski, Brahms

  • 20 listopada 2011 – Teatr Zdrojowy, Szczawno-Zdrój

Recital z Bartoszem Worochem
W programie: Bach, Mozart, Szymanowski, Brahms

  • 15 października 2011 – Oratorium Marianum, Wrocław

Koncert promujący płytę „Décadence”
W programie: Beethoven, Liszt, Rachmaninow, Szymanowski, Ginastera

  • 7 października 2011 – Filharmonia Sudecka, Wałbrzych

Koncert z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej
W programie: W. A. Mozart – Koncert fortepianowy A-dur KV 488

  • 4 października 2011 – Ratusz Staromiejski, Gdańsk

Koncert promujący płytę „Décadence”
W programie: Beethoven, Liszt, Rachmaninow, Szymanowski, Ginastera

  • 2 października 2011 – Filharmonia Sudecka, Wałbrzych

Koncert promujący płytę „Décadence”
W programie: Beethoven, Liszt, Rachmaninow, Szymanowski, Ginastera

  • 1 października 2011 – Pałac Działyńskich, Poznań

Koncert promujący płytę „Décadence”
W programie: Beethoven, Liszt, Rachmaninow, Szymanowski, Ginastera

  • 13 sierpnia 2011 – Kamienica Wieniawskich, Lublin

Recital z Bartoszem Worochem
W programie: Brahms, Schoenberg, Schubert

  • 12 lipca 2011 – Lwówek Śląski

Recital ze skrzypkiem, Marcinem Markowiczem. W programie Mozart, Chopin, Beethoven, Schubert

  • 18 czerwca 2011 – Filharmonia Szczecińska

Orkiestra Academia. Dyrygent: Bohdan Boguszewski, I fortepian: Piotr Żukowski, II fortepian: Przemysław Witek. W programie: C. Saint-Saëns – Karnawał zwierząt

  • 9, 10 kwietnia 2011 – Elfenau Park, Berno

Recital ze skrzypkiem Bartoszem Worochem. W programie m. in. Fantazje na skrzypce i fortepian F. Schuberta i A. Schoenberga

  • 15 marca 2011 – Aula Nova, Poznań

W programie: Bach, Beethoven, Liszt, Albeniz, Szymanowski, Rachmaninow, Ades

  • 8 stycznia 2011 – Stadtsaal Sögel

Dyrygent: Dariusz Mikulski, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej
W programie: F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll op. 21 

2010

  • 18 grudnia 2010 – Sala kameralna Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju

Recital ze skrzypaczką – Dorotą Gracą-Sztajnic
W programie: Franck, Debussy, de Falla, Szymanowski, Rachmaninow, Prokofiew

  • 10 grudnia 2010 – Sala koncertowa Universität der Künste w Berlinie

Wraz z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia Amadeus pod batutą Agnieszki Duczmal Przemysław Witek wykona Koncert f-moll op. 21 Fryderyka Chopina

  • 4 grudnia 2010 – „Złodzieje” Dea Loher,
                                   Teatr Polski, Poznań

Przemysław Witek przygotuje i wykona pianistyczną aranzację muzyki do spektaklu „Złodzieje” Dei Loher w rezyserii Moniki Dobrowlańskiej.

  • 19 listopada 2010 – Zamek Królewski w Warszawie

Podczas uroczystej Gali Magazynu Polish Market Przemysław Witek wykona utwory Karola Szymanowskiego i Sergiusza Rachmaninowa ze swojej debiutanckiej płyty Décadence. 

  • 11 listopada 2010 – Centrum Polskie w Brukseli

W programie: Chopin, Franck, Szymanowski

  • 15 października 2010 – Inauguracja sezonu 2010/2011 Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu

Razem z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej pod batutą Stanisława Rybarczyka Przemysław Witek wykona Koncert f-moll op. 21 Fryderyka Chopina

  • 28 września 2010 – Sanok – Koncert z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia Amadeus

W programie: Chopin

  • 19 września 2010 – Gorzow Wielkopolski – Koncert z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia Amadeus

W programie: Chopin

  • 18 września 2010 – Pieszyce – Koncert z Orkiestrą Kameralną Polskiego Radia Amadeus

W programie: Chopin

  • 12 września 2010 – Strzelce Opolskie

Kwartet im. H. Wieniawskiego
Przemysław Witek – fortepian
W programie: Chopin

  • 21 sierpnia 2010 – Sala Biała Urzędu Miasta, Poznań

W programie: Rachmaninow, Szymanowski

  • 20 czerwca 2010 – Pałac Małachowskich w Nałęczowie

Recital z Bartoszem Worochem – skrzypce
W programie: Mozart, Elgar, Ysaÿe, Prokofiew

  • 15 czerwca 2010 – Ambasada RP w Brukseli

Przemysław Witek, Cappa Ensemble
W programie: Chopin, Schumann, Penderecki

  • 2 czerwca 2010 – MDK w Turku

W programie: Chopin

  • 23 kwietnia 2010 – Filharmonia Sudecka, Wałbrzych

Przemysław Witek – fortepian, Dariusz Mikulski – dyrygent,
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej
W programie: F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll op. 11

  • 10 marca 2010 – International Concert Committee, Al Khobar

W programie: Chopin, Szymanowski, Rachmaninow

  • 6 marca 2010 – Ambasada RP w Rijadzie

W programie: Chopin, Szymanowski

  • 23 lutego 2010 – Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk

W programie: Beethoven, Chopin, Liszt

  • 15 stycznia 2010 – Koncert Inaugurujący obchodzy 90-lecia Akademii Muzycznej w Poznaniu, Aula Nova, Poznań

Przemysław Witek – fortepian, Marek Pijarowski – dyrygent, Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego;
W programie: I Koncert fortepianowy b-moll op. 23 P. Czajkowskiego

2009

  • 14 grudnia 2009 – Hochschüle für Musik und Tanz, Kolonia

W programie: S. Rachmaninow – Etiudy-obrazy op. 39

  • 19 listopada – uroczysta Gala magazynu Polish Market, Zamek Królewski, Warszawa

W programie: F. Chopin

  • 3 listopada 2009 – Ratusz Staromiejski w Gdańsku

W programie: F. Chopin, S. Rachmaninow

  • 26 września – Szczawno Zdrój, Kościół pw. NMP

Recital z Agnieszką Sokolnicką (sopran) oraz Wojciechem Sokolnickim (tenor)

  • 11 września 2009 – Festiwal Pianistyki Polskiej w Słupsku

Koncert z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Koszalińskiej pod batutą Rubena Silvy. W programie: P. Czajkowski – Koncert fortepianowy b-moll op. 23

  • 26 lipca – Zelazowa Wola

W programie: Chopin

  • 19 lipca – Villa Decius, Kraków

W programie: Chopin, Szymanowski, Rachmaninow

  • 27 czerwca –  Zamek Książ, Wałbrzych

Recital z Marcinem Markowiczem, skrzypce. W programie: Szymanowski, Karłowicz, Bacewicz, Penderecki

  • 18 czerwca – Aula Nova, Poznań

Recital z Markiem Szymańskim, wiolonczela. W programie: Beethoven, Prokofiew

  • 10 czerwca – Aula Nova, Poznań

W programie: Bach, Beethoven, Chopin, Szymanowski

  •  29 maja – Konservatorium Bern

Recital z Bartoszem Worochem, skrzypce. W programie: Beethoven, Elgar

  • 14 marca – XXIII Krakowska Wiosna Muzyki

Koncert z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Krakowskiej pod batutą Tomasza Biernackiego. W programie: L. van Beethoven – Koncert fortepianowy G-dur op. 58

  • 16 lutego – Arcydzieła Kameralistyki, Aula AM Poznań

W programie: D. Szostakowicz – Trio fortepianowe c-moll op. 8 (Agata Sanocka – skrzypce, Marek Szymański – wiolonczela)